جورواجور جورواجور tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com 2020-04-05T06:14:17+01:00 mihanblog.com دانلود نوحه مهدی میرداماد 2018-08-25T16:03:11+01:00 2018-08-25T16:03:11+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/18 dream l دانلود نوحه جدید سید مهدی میرداماد تهدمت والله ارکان الهدیقدقتل المرتضی واویلا♫..+الله اکبر دم سحره وقت اذونهمیره به مسجد غریبونهنماز آخر و بخونهوای از دل مولا ، وای از دل زهراالهی دخترش نبینه سر شکسته ی پدَروبسه همون یه روز می بینه سر میون تشت زَرو♫..+تهدمت والله ارکان الهدیقدقتل المرتضی واویلاالله اکبر فدای چشم تر علی♪♪تو سجده ی آخر علیمی ریزه خون از سر علیوای از دل ارباب ،افتاده تو محراب♫+-+♪عمیقه زخم فرق سرشدل حسن رو می سوزونه♪محاله بیشتر از دو سه روزکنار بچه هاش بمونه♫.-+-//تهدمت والله ارک دانلود نوحه جدید سید مهدی میرداماد

تهدمت والله ارکان الهدی
قدقتل المرتضی واویلا
♫..+
الله اکبر دم سحره وقت اذونه
میره به مسجد غریبونه
نماز آخر و بخونه
وای از دل مولا ، وای از دل زهرا
الهی دخترش نبینه سر شکسته ی پدَرو
بسه همون یه روز می بینه سر میون تشت زَرو
♫..+
تهدمت والله ارکان الهدی
قدقتل المرتضی واویلا
الله اکبر فدای چشم تر علی♪♪
تو سجده ی آخر علی
می ریزه خون از سر علی
وای از دل ارباب ،افتاده تو محراب
♫+-+♪
عمیقه زخم فرق سرش
دل حسن رو می سوزونه♪
محاله بیشتر از دو سه روز
کنار بچه هاش بمونه
♫.-+-//
تهدمت والله ارکان الهدی
قدقتل المرتضی واویلا

الله اکبر می گیره شهر کوفه عزا
تو این شبای ماه خدا
چه کربلایی شده به پا♪
می خونه از امشب ، وای از دل زینب
♫+-+♪
شبیه اون روزا مدینه♫
شروع روضه خونی شده
.♫♪♭
می مونه یادگاری براش
عمامه ای که خونی شده
♫*-*-*♪
تهدمت والله ارکان الهدی
قدقتل المرتضی واویلا

دانلود نوحه جدید سید مهدی میرداماد

]]>
دانلود آهنگ جدید از سایت شب صدا 2018-08-24T14:29:20+01:00 2018-08-24T14:29:20+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/17 dream l دانلود آهنگ جدید از سایت شب صدا دانلود آهنگ جدید من قول دادم که اگه رفتم دست پُر باشمبگم از زندونیا سخت! حال و هوایِ هم سلولیام قتلهمه کفه بخششنهر دوشنبه دلگرم میشنچهارشنبه ها سرد میشنکی می دونه جمعه ها چقد دلتنگ میشنبا یه ایشاله آزادیت دعا می کرد داد میزد داستان میگفت محل می رفت می خندید حرف میزد، ولی تهش با گریه، دلش بد لک میزدهمه کفه بخششن نشه یه روز نبخشیده شنتوو این دلِ سنگینِ شب نشه شاکیا واسه جبران ترغیب بشن نشهخدا زد به نامِ بخشنده حرفتَش نذار داستان شه تلخمی دونم خیلی سختهولی به مولا دانلود آهنگ جدید از سایت شب صدا

دانلود آهنگ جدید

من قول دادم که اگه رفتم دست پُر باشم
بگم از زندونیا سخت! حال و هوایِ هم سلولیام قتل
همه کفه بخششن
هر دوشنبه دلگرم میشن
چهارشنبه ها سرد میشن
کی می دونه جمعه ها چقد دلتنگ میشن
با یه ایشاله آزادیت دعا می کرد داد میزد داستان میگفت

محل می رفت می خندید حرف میزد، ولی تهش با گریه، دلش بد لک میزد
همه کفه بخششن نشه یه روز نبخشیده شن
توو این دلِ سنگینِ شب نشه شاکیا واسه جبران ترغیب بشن نشه
خدا زد به نامِ بخشنده حرف
تَش نذار داستان شه تلخ
می دونم خیلی سخته
ولی به مولا همه کفه بخششن
دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام عجایب شهر

]]>
مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر 2018-06-02T04:04:06+01:00 2018-06-02T04:04:06+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/16 dream l مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر مسائل مالی یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر زن و شوهری را درگیر کند، مشکلات متعدد مالی و میزان درآمد باید در زندگی مدیریت شوند. مسائل مالی یکی از موضوعات مهم در زندگی زناشویی است که اگر مدیریت نشود می‌تواند به یک بحران بزرگ بین زن و شوهر تبدیل شود. برای این‌که شما هم در زندگی زناشویی تان دچار این بحران دردسرساز نشوید پیشنهاد میکنیم این مقاله را بخوانید. چالش پول در رابطه همسران برک

مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر

 • مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر

  مسائل مالی یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر زن و شوهری را درگیر کند، مشکلات متعدد مالی و میزان درآمد باید در زندگی مدیریت شوند. مسائل مالی یکی از موضوعات مهم در زندگی زناشویی است که اگر مدیریت نشود می‌تواند به یک بحران بزرگ بین زن و شوهر تبدیل شود. برای این‌که شما هم در زندگی زناشویی تان دچار این بحران دردسرساز نشوید پیشنهاد میکنیم این مقاله را بخوانید.

  مسائل مالی یکی از مهم ترین مشکلات زن و شوهر

  چالش پول در رابطه همسران

  برکسی پوشیده نیست که استرس‌های مالی یکی از مهم ترین دلایل اختلاف نظر و مشکلات یک رابطه است. میگویند احساس دوست داشتن است که یک رابطه را پایدار نگه می‌دارد اما واقعیت چیز دیگری است.

  وقتی اوضاع مالی‌تان مناسب نیست و نمیتوانید با شرایط سخت زندگی سازگار شوید عواطف‌تان هم تحت تأثیر آن قرار میگیرد، اما فقط هم مشکل مالی نیست؛ اگر شما پول کافی هم داشته باشید و بدهکار دیگران هم نباشید اما روش‌های مدیریت مالی‌تان با هم فرق داشته باشد این می‌تواند به یک تنش جدی در رابطه تبدیل بشود. همیشه این بحث وجود خواهد داشت که چطور خرج کنید یا چطور پس انداز کنید. برای این‌که بفهمید چقدر با هم بر سر پول توافق دارید به این نکات توجه کنید.

  آیا هدف‌ های مالی شما شبیه هم است؟

  اگر شما هدف های مالی شبیه هم داشته باشید بالا و پایین‌های زندگیتان قابل تحمل‌تر خواهد بود. مثال‌ها بسیار ساده هستند؛ مثلا اگر هردو به این توافق برسید که ابتدا برای خرید یک خانه دلخواه هزینه کنید تا خریدن یک اتومبیل یا اگر هدف هر دوی شما این باشد پیش از بچه دار شدن به سفر های مطلوب و هیجان انگیز بروید این نشان دهنده سازگاری مالی شماست.

  گرچه باید درنظر بگیرید که هدف‌های هر شخصی در طول زندگی تغییر میکند و همواره ثابت نیست. وقتی خیلی جوان هستید نیازهایتان رابا پول به شکل دیگری تأمین می کنید ودر آستانه میانسالی خواسته‌ها و دغدغه‌های مالی‌تان چیز دیگری است. هدف‌های مالی مشترک یکی از ایده‌آل‌های یک رابطه مشترک است و زمانی که چنین توافقاتی وجود نداشته باشد رفتار شما در رابطه تغییر میکند.

  تنش بر اثر اختلافات مالی زمانی ایجاد می شود که اولویت‌های شما با شریک زندگیتان فرق بکند. پول بویژه برای مردم متوسط یا افراد کم درآمد محدود است. وقتی درآمد محدودی دارید باید خودتان رابا شرایطی که پول فراهم می کند سازگار کنید. حالا اگر دراین میان هر کدام از شما ایده خودش را برای همان پول محدود داشته باشد

  مسأله برایتان بغرنج میشود. اما دقیقا همین جاست که بلوغ یک رابطه مشخص میشود. این‌که بتوانید تعادلی ایجاد کنید و هدف‌هایتان رابه هم نزدیک کنید برای احساس رضایت هردو نفر مهم است.با این حال کافی نیست که فقط هدف‌ها مشترک باشند. اگر عادت‌های خرج کردن یا ارزش‌هایتان هم با هم متفاوت باشد پول به یک چالش جدی در رابطه‌تان تبدیل میشود.

  بعضی‌ها خیلی به پول فکر میکنند، زیادی محتاط هستند، آسان خرج نمی کنند یا پول را فقط صرف امور اساسی می کنند، بعضی‌ها سهل‌گیرترند، پول را برای زندگی در لحظه حال می خواهند، دست و دلبازند، نگرانی‌های مالی‌شان را نظارت میکنند و بعضی‌ها هم اصلاً دغدغه پول ندارند

  و یا به اصطلاح آینده نگر نیستند. کسی نمی تواند بگوید کدام یک از این روش‌ها درست‌تر است. هر شخصی باور و عادتی دارد، اما بی شک تعامل بین یک آدم سختگیر در امور مالی با کسیکه پول را برای لذت و نیاز‌های حال‌اش و با رضایت خاطر خرج می کند بسیار دشوار است. این‌که هر کدام چه ارزشی برای پول قائل هستید یک مسأله مهم در رابطه است.

  سوال:

  باسلام.خسته نباشید. از کار زیباتون سپاسگزارم. من شش ماهه ازدواج کردم. شاغل هستم. توی این مدت تمام حقوقی رو که دریافت کردم صرف پرداخت قسط و قرض هایی که شوهرم داشته کردم. همسرم شاغل هست ولی برای خرید لوازم و وسایل خونه وام گرفته بوده همین حالا همه ی حقوقش صرف اون میشه. من قبل از ازدواج بیشتر برای خودم خرید می‌کردم دستم بازتر بود ولی بعد از ازدواج حقوقم ،اضافه کاریم همه ی رو میدم برای خرج خونه و قسط شوهرم.

  درصورتی که جهیزیه خودم رو بدون هیچ کمکی از طرف شوهرم خریدم. ما جشن عروسی هم نداشتیم. ماه عسل رفتیم. مشکل من هم اکنون اینه که همش فکر می‌کنم دستکم گرفته شدم و این اشتباهه که هیچ پس اندازی ندارم و همه ی درامدم رو خرج قسط شوهرم می‌کنم درصورتی که توی زندگی بقیه افراد، مرد خانواده وظیفه داره خرج خونه، لباس و … همسرش رو بده. من وضعیتم واقعا از همه ی نظر نسبت به خیلی خانم های دیگه بهتره ولی اونقدی که من کار می کنم و چیزی برای خودم خرج نمی کنم هیچ کس اینکارو نمیکنه. میشه شما راهنماییم کنید چیکار کنم؟ باتشکر.

  پاسخ :

  با عرض درود و آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامیدوست عزیز آیا قبل از ازدواج درباره نحوه خرج كردن حقوقتان با همسرتان صحبت كرده و به توافق رسیده بودید؟آیا در حال حاضر اقساط رابه میل خودتان پرداخت می كنید یا به اجبار همسرتان؟ابتدا لازم است كه به این سوالات جواب دهید.

  اما در هرحال به یاد داشته باشید كه همه ی چیز با هم امكان پذیر نیست و اگر می‌خواهید كه زندگی كاملی داشته باشید پس باید هزینه های آنرا هم بپردازید. همانگونه كه گفتید حقوق همسرتان هم كلا برای پرداخت اقساط خرج می شود پس دراین موقعیت او چه فكری خواهد كرد؟

  مطمئن باشید به هیچ عنوان دست كم گرفته نشده اید و همسرتان به خاطر رفاه بیشتر شما زیر بار چنین اقساط سنگینی رفته و كمی بی انصافی خواهد بود كه شما وی را در نیمه راه رها كنید.فكر نمی كنم در زندگی مشترك حقوق من و حقوق او مفهومی داشته باشد، چراكه هردو برای ساختن یك زندگی تلاش می كنید. این تفكر قالبی را دور بریزید كه مرد خانه وظیف دارد خرج خانه و لباس و … رابه تنهایی بدهد، اگر این تفكر را قبول دارید پس شما هم باید مثل یك زن خانه عمل كنید یعنی سركار نروید و خانه داری و آشپزی و بچه داری بكنید.

  زندگی شما زندگی سنتی نیست پس تفكرات سنتی هم در آن جایی ندارد پس سعی كنید خودتان برای زندگی تان یك سبك تعیین كنید. مثلا میتوانید درصدی از حقوقتان رابه خودتان و درصد دیگری رابه خانواده اختصاص دهید یا هر سبكی كه خودتان دوست دارید.

  اما این نكته را هم فراموش نكنید كه این بحران مالی شما موقتی است و بعد از چند ماه یا چندسال حل خواهد شد اما همسرتان همیشه با شماست و نگذارید ارتباطتان به خاطر مسائل مالی دچار مشكل شود. پول را دوباره هم می‌توانید پس انداز و خرج كنید اما اعتماد و محبت همسرتان به هیچ عنوان قابل برگشت نخواهد بود.البته اعتدال را رعایت كنید و افراط و تفریط نكنید. طوری رفتار كنید كه بتوانید همیشه آنرا ادامه دهید.

]]>
دانلود آهنگ نترس از علی یاسینی 2018-05-25T15:06:01+01:00 2018-05-25T15:06:01+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/15 dream l دانلود آهنگ نترس از علی یاسینیدانلود آهنگ جدید و گوش دادنی نترس از علی یاسینی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به صورت فایل Mp3دانلود آهنگ نترس با لینک پر سرعت و پخش آنلاینتنظیم قطعه: مسعود جهانیAli Yasini – Natars ♮ ♫ ♮ وقتی تنت ازم دور میشه نمیدونی چقده بد میگذره♮ ♫ ♮ مگه کسی تو دنیا کسی از تو به من نزدیکتره♮ ♫ ♮ هر روز ببینمت سیر نمیشم از دیدنت♮ ♫ ♮ جون هر دوتامون نرو پیش تو نمیشه …   دانلود آهنگ نترس از علی یاسینی
دانلود آهنگ جدید و گوش دادنی نترس از علی یاسینی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به صورت فایل Mp3
دانلود آهنگ نترس با لینک پر سرعت و پخش آنلاین
تنظیم قطعه: مسعود جهانی
Ali Yasini – Natars

♮ ♫ ♮ وقتی تنت ازم دور میشه نمیدونی چقده بد میگذره
♮ ♫ ♮ مگه کسی تو دنیا کسی از تو به من نزدیکتره
♮ ♫ ♮ هر روز ببینمت سیر نمیشم از دیدنت
♮ ♫ ♮ جون هر دوتامون نرو پیش تو نمیشه …

 

]]>
دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی 2017-09-05T12:49:25+01:00 2017-09-05T12:49:25+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/14 dream l دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی با کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی با کیفیت عالی دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی از رسانه سخاموزیک Download Ahange Jadid Pouya Bayati Pouya Bayati ترانه و موزیک: پویا بیاتی, تنظیم: مجتبی لطفی دانلود آهنگ مگه نگفتی با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین متن آهنگ پویا بیاتی مگه نگفتیمگه نگفتی میمونی کنارم مگه نگفتی مگه نگفتیمگه نگفتی که دوست دارم مگه نگفتی مگه نگفتیمگه نگفتی که بی تو نمیش

دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی با کیفیت عالی

 • دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی با کیفیت عالی

  دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی از رسانه سخاموزیک

  Download Ahange Jadid Pouya Bayati Pouya Bayati

  دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی

  ترانه و موزیک: پویا بیاتی, تنظیم: مجتبی لطفی

  دانلود آهنگ مگه نگفتی با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین

  متن آهنگ پویا بیاتی مگه نگفتی
  مگه نگفتی میمونی کنارم مگه نگفتی مگه نگفتی
  مگه نگفتی که دوست دارم مگه نگفتی مگه نگفتی
  مگه نگفتی که بی تو نمیشه منو نگاه کن مگه نگفتی
  حالا که میری برای همیشه منو نگاه کن مگه نگفتی
  من اگه گریه کنم ابر میشم سر دلتنگی ابرو وا نکن
  من اگه گریه کنم آب میشی برو اینجوری منو نگاه نکن
  من اگه گریه کنم سیل میاد با خودش میبره مارو خاطره
  من به جای هردومون غرق میشم کاری کن عشق من از یادت بره

  ++++++++
  مگه نگفتی میمونی کنارم مگه نگفتی مگه نگفتی
  مگه نگفتی که دوست دارم مگه نگفتی مگه نگفتی
  مگه نگفتی که بی تو نمیشه منو نگاه کن مگه نگفتی
  حالا که میری برای همیشه منو نگاه کن مگه نگفتی
  من کجا برم تو این شهر غریب شهری که بعد تو موندن نداره
  گوشیتو نگاه کنی پر شده از اس ام اسایی که خوندن نداره
  خیلی حرفا تو دلم موند که موند خیلی از دردامو ریختم تو خودم
  گریه میکنم که تنهایی من کادوی توئه واسه تولدم

  دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای پویا بیاتی بنام مگه نگفتی با لینک مستقیم و دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

  دانلود آهنگ پویا بیاتی مگه نگفتی

  دانلود بهترین آهنگ ها و موزیک ویدئو ها از رسانه سخاموزیک با لینک مستقیم و بهترین کیفیت

  لطفا در صورت مشاهده مشکل در لینک دانلود از طریق فرم نظرات به ما گزارش کنید.

  دانلود آهنگ های پویا بیاتی

  Summary

  Article Name

  دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام مگه نگفتی

  Description

  مگه نگفتی میمونی کنارم مگه نگفتی مگه نگفتی مگه نگفتی که دوست دارم مگه نگفتی مگه نگفتی مگه نگفتی که بی تو نمیشه منو نگاه کن مگه نگفتی حالا که میری برای همیشه منو نگاه کن مگه نگفتی من اگه گریه کنم ابر میشم سر دلتنگی ابرو وا نکن من اگه گریه کنم آب میشی برو اینجوری منو نگاه نکن من اگه گریه کنم سیل میاد با خودش میبره مارو خاطره من به جای هردومون غرق میشم کاری کن عشق من از یادت بره ++++++++ مگه نگفتی میمونی کنارم مگه نگفتی مگه نگفتی مگه نگفتی که دوست دارم مگه نگفتی مگه نگفتی مگه نگفتی که بی تو نمیشه منو نگاه کن مگه نگفتی حالا که میری برای همیشه منو نگاه کن مگه نگفتی من کجا برم تو این شهر غریب شهری که بعد تو موندن نداره گوشیتو نگاه کنی پر شده از اس ام اسایی که خوندن نداره خیلی حرفا تو دلم موند که موند خیلی از دردامو ریختم تو خودم گریه میکنم که تنهایی من کادوی توئه واسه تولدم

  Author

  پویا بیاتی

  Publisher Name

  سخاموزیک

  Publisher Logo

  آهنگ های پیشنهادی سایت

  دانلود باکس


  کد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما

  کد زیر را کپی کنید سپس در قسمت مناسب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید

]]>
دانلود اهنگ جدید 2017-08-17T13:15:52+01:00 2017-08-17T13:15:52+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/13 dream l گلد صدا از سایت های معتبر دانلود اهنگ جدید می باشد از ویژگی های این سایت   دانلود آهنگ شاد  خواننده ها، دانلود آهنگ غمگین و …… است که به صورت لحظه ای میتوانید آهنگ های جدید رو در سایت مشاهده کنید ، گلد صدا رسانه ای برای ارتباط با هنرمندان می باشد شما میتوانید هم اکنون موزیک مورد نظر خود را درخواست کنید و یا اهنگ خوانده شده خود را با قیمتی اندک در گلد صدا منتشر کنید آرشیو خواننده های برتر مانند محسن چاوشی،رضا صادقی،شهرام شکوهی،سهراب اسدی،مهدی جهانی،احسان خواجه ا

گلد صدا از سایت های معتبر دانلود اهنگ جدید می باشد از ویژگی های این سایت

 

دانلود آهنگ شاد  خواننده ها، دانلود آهنگ غمگین و …… است که به صورت لحظه ای میتوانید آهنگ های

جدید رو در سایت مشاهده کنید ، گلد صدا رسانه ای برای ارتباط با هنرمندان می باشد شما میتوانید

هم اکنون موزیک مورد نظر خود را درخواست کنید و یا اهنگ خوانده شده خود را با قیمتی اندک

در گلد صدا منتشر کنید

آرشیو خواننده های برتر مانند محسن چاوشی،رضا صادقی،شهرام شکوهی،سهراب اسدی،مهدی جهانی،احسان خواجه امیری،پویا بیاتی،حمید عسگری و … را از این سایت به صورت کامل دانلود نمایید

این رسانه در راستای پیشرفت چشم گیر در زمینه ی موزیک می باشد و در آینده ای نزدیک تر به یکی از برترین رسانه های مجاز موزیک تبدیل می شود

 

دانلود آهنگ جدید یکی از پر جستجو ترین کلمات در میان ایرانی هاست که دغدغه بسیاری از ما پیدا کردن آهنگ های مناسب است به همین منظور به شما سایت گلد صدا را پیشنهاد میکنیم

در هر صفحه دانلود موزیک شما با امکاناتی نظیر دانلود با کیفیت های 128 و 320 ، پخش آنلاین ، امتیاز دهی و ... لذت موزیک را خواهید چشید.

]]>
سکه ۲۷ هزار تومان ارزان شد 2017-01-03T14:09:47+01:00 2017-01-03T14:09:47+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/12 dream l سکه ۲۷ هزار تومان ارزان شد سکه ۲۷ هزار تومان ارزان شد در بازار امروز - یکشنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۳۳ هزار تومان فروخته می‌شود که نشان از ادامه روند کاهشی قیمت دارد و دلار آمریکا نیز ۳۸۶۶ تومان است. به گزارش ایسنا، بعد از افزایش قیمتی که در بازار طلا و ارز به وجود آمد و قیمت‌های بالایی در هفته های گذشته به ثبت رسید، امروز دلار به ۳۸۶۶ تومان رسیده که به با قیمت روزهای اوج خود فاصله دارد. همچنین قیمت سکه تمام بهار آزادی با یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به همراه دلار، س

سکه ۲۷ هزار تومان ارزان شد

 • سکه ۲۷ هزار تومان ارزان شد
  در بازار امروز - یکشنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۳۳ هزار تومان فروخته می‌شود که نشان از ادامه روند کاهشی قیمت دارد و دلار آمریکا نیز ۳۸۶۶ تومان است.

  به گزارش ایسنا، بعد از افزایش قیمتی که در بازار طلا و ارز به وجود آمد و قیمت‌های بالایی در هفته های گذشته به ثبت رسید، امروز دلار به ۳۸۶۶ تومان رسیده که به با قیمت روزهای اوج خود فاصله دارد. همچنین قیمت سکه تمام بهار آزادی با یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به همراه دلار، سیر نزولی را طی می‌کند و نسبت به دیروز ۲۷ هزار تومان کاهش یافته است.

  هر گرم طلای ۱۸ عیار هم بیش از ۱۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود. نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب ۶۰۵ و ۳۱۸ هزار تومان قیمت دارند.

  هر اونس طلا برای معاملات در بازارهای جهانی نزدیک به ۱۱۵۲ دلار داد و ستد می‌شود.

  همچنین در بازار ارز یورو، ‌۴۱۵۸ تومان، پوند انگلستان  ۴۸۱۵ تومان و لیر ترکیه ۱۱۵۰ تومان عرضه می‌شود.

]]>
زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز 2016-11-12T13:30:56+01:00 2016-11-12T13:30:56+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/11 dream l زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز فرض کنید توی ایران مرد باشید یا زن,نگاه ملت در هر حالتی به شما چطوریه؟مطمئنا اگه زن باشید بعضی از کارهای شما خوب سوژه میشه!  وقتی یه مرد معتاد میشه : اگه زنش زن بود و به فکر زندگیش بود این بیچاره به این روز نمی افتاد، بدبختی اینا رو به این روز می کشه دیگه!!  وقتی یه زن معتاد میشه: ای وای!!! خاک بر سرش ! بیچاره شوهرش دلش به چی خوشه ! چه جوری اینو تحمل میکنه؟؟ وقتی یه دختر یه کم به خودش میرسه : اوه!

زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز

 • زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز

  زن و مرد از دیدگاه ایرانی ها طنز

  فرض کنید توی ایران مرد باشید یا زن,نگاه ملت در هر حالتی به شما چطوریه؟مطمئنا اگه زن باشید بعضی از کارهای شما خوب سوژه میشه! 

  وقتی یه مرد معتاد میشه : اگه زنش زن بود و به فکر زندگیش بود این بیچاره به این روز نمی افتاد، بدبختی اینا رو به این روز می کشه دیگه!! 

  وقتی یه زن معتاد میشه: ای وای!!! خاک بر سرش ! بیچاره شوهرش دلش به چی خوشه ! چه جوری اینو تحمل میکنه؟؟

  وقتی یه دختر یه کم به خودش میرسه : اوه! اوه ! ننه بابا داشت جمش می کردن!! اینا همش واسه جلب توجه دیگه!!! اینا دنیا و آخرت ندارن که!! 

  وقتی یه پسر تیپ میزنه: چه پسر خوش پوشیه…هزار ماشاا… چه تیپی داره… میمیرن واسش دخترا

  وقتی یه آقای محترم!!! خیابون رو با پیست اتومبیلرانی اشتباه می گیره : لامذهب عجب دست فرمونی داره

  وقتی یه خانم مثلاً یادش بره راهنما بزنه: ترمز وسطیه…. بابا برو آشپزخونه قرمه سبزیتو بپز!!! والااااااا

  وقتی تو یه جمع ، آقا پسری سر و زبون دار داره مجلس رو گرم می کنه: هزار ماشالا!!!!!!! روابط عمومیش بیسته؟؟؟!!!

  شرایط بالا برای یه دختر: اوه ! اوه! دختره لوده سبک!!! خانم باش

  نظر مادر شوهر در اول زندگی: میبینی شانس ما رو ؟ دختره فقط ۲۰ میلیون جهیزیه آورده ، نمی دونم این پسره شیفته چی این عفریته شد!!!

  باز هم همون مادر شوهر: دیگه چی می خواد؟ گل پسرم یه خونه ۴۰ متری تو نقطه صفر مرزی داره، از خداشم باشه ..

]]>
بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن 2016-10-16T11:42:36+01:00 2016-10-16T11:42:36+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/10 dream l بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن  برخی از خانم ها هستند که اگر هرچند وقت یکبار خرید نکنند دلشان آرام نمی گیرد و حتما باید اجناسی را از فروشگاه ها خریداری کنند. واژه اعتیاد به خرید (oniomanic) از ریشه كلمه «onios» به معنی برای خرید و «manice» به معنای دیوانگی گرفته شده است. خرید وسواسی یكی از شایع‌ترین بیماری‌های روانی جوامع امروزی است. ما با تبلیغات احاطه شده‌ایم؛ تبلیغاتی كه به ما می‌گویند چه چیزی

بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن

 • بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن

  بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن

  بیماری روانی اعتیاد به خرید کردن 

  برخی از خانم ها هستند که اگر هرچند وقت یکبار خرید نکنند دلشان آرام نمی گیرد و حتما باید اجناسی را از فروشگاه ها خریداری کنند. واژه اعتیاد به خرید (oniomanic) از ریشه كلمه «onios» به معنی برای خرید و «manice» به معنای دیوانگی گرفته شده است. خرید وسواسی یكی از شایع‌ترین بیماری‌های روانی جوامع امروزی است.

  ما با تبلیغات احاطه شده‌ایم؛ تبلیغاتی كه به ما می‌گویند چه چیزی را بخریم تا شاد شویم.همه ما تمایل داریم هر چیزی را كه می‌بینیم، داشته باشیم و امروزه مصرف‌گرایی یكی از ارزش‌های زندگی اجتماعی شده است؛ با این حال، اعتیاد به خرید بیماری جدیدی نیست و تقریباً در اوایل قرن 19 بود كه به عنوان یك بیماری شناخته شد و در اوایل قرن 20 در گروه بیماری‌های روانی، به عنوان یك اختلال رفتاری، طبقه‌بندی گردید.

  تقریباً همه افراد خرید كردن را دوست دارند، اما فقط 6 درصد از آنها به خرید كردن اعتیاد دارند. معمولاً افراد، در اواخر نوجوانی و اوایل جوانی بیشتر در معرض این بیماری قرار می‌گیرند. متأسفانه این بیماری با اختلالات روانی دیگری مثل اضطراب، نگرانی، اختلالات تغذیه‌ای، اختلال در كنترل هوس‌ها و احساسات و اختلالات شخصیتی همراه است.

  شباهت اعتیاد به خرید با اعتیادهای دیگر

   مثل انواع دیگر اعتیاد، این اعتیاد نیز نیاز به صرف پول، هزینه، صرف وقت و زمان دارد؛ بنابراین كسانی كه فقط ویترین مغازه‌‌ها را تماشا می‌كنند و پولی خرج نمی‌كنند، مبتلا به این بیماری نیستند.  مثل انواع دیگر اعتیاد، اعتیاد به خرید نیز با تشریفات خاصی انجام می‌شود و بیمار قبل از خرید معمولاً در مورد لوازمی كه می‌خرد، زمان خرید و حتی مغازه موردنظر فكر می‌كند.

  این افكار شوق و ذوق او را برای انجام این كار بیشتر می‌كند و او از یك احساس منفی به آرامش می‌رسد و اگر نتواند به‌موقع و در همان لحظه به خرید برود، ناگهان تمامی افكارش درهم‌شكسته و احساس ناامیدی می‌كند!  مثل انواع دیگر اعتیاد، فرد با خرید كردن، از احساس‌های منفی دیگر مثل: افسردگی، اضطراب، بی‌حوصلگی و خستگی و یا عصبانیت فرار می‌كند

  و متأسفانه این فرار كردن مدت بسیار كمی طول می‌كشد و فرد دوباره به فكر خرید بعدی می‌افتد.مهم نیست او چه چیزی را به چه قیمتی می‌خرد، بلكه پیامد این امر مهم است. فروشندگان از اجناس‌شان به این بیماران احساس رضایت كرده و لذت می‌برند!  دكتر «دونال بلاك»، پرفسور روانشناسی دانشگاه «Louca» معتقد است،

  اعتیاد به خرید نیز مانند انواع دیگر اعتیاد ناشی از عدم كنترل احساسات می‌باشد و از یك حركت نسنجیده آغاز می‌شود.در واقع، علت واقعی و قطعی این اعتیاد مشخص نیست. اما دكتر «Rath Engs»، پرفسور علوم پزشكی دانشگاه هند اعتقاد دارد كه بین 10 تا 15 درصد از مردم به طور ژنتیكی گرایش به رفتارهای اعتیادآور دارند

  و با توجه به محیطی كه در آن رشد می‌كنند، ممكن است در هر یك از آنها این رفتارها به گونه‌ای خود را نشان دهد. دكتر انگلس می‌گوید: افراد بعد از انجام یك عمل اعتیادآور، مثل خرید كردن، حس خوبی پیدا كرده و انرژی می‌گیرند؛ به این شكل كه دوپامین و اندروفین در قسمت گیرنده‌های موادمخدر وارد مغز شده و شخص احساس آرامش بیشتری می‌كند؛ بنابراین تمایل او برای انجام دوباره این كار بیشتر می‌شود.

  تفاوت میان خرید معمولی و اعتیاد خرید

   مثل تمامی اعتیادهای دیگر، خرید روشی می‌شود كه فرد با آن بر استرس خود غلبه می‌كند و هرگاه دچار یك حس منفی و یا ناراحتی شود، شروع به خرید كردن می‌كند تا بر آن ناراحتی غلبه كند! در این میان افراد عادی هم معمولاً نگران این موضوع هستند كه چون در ابتدای سال جدید زیاد پول خرج كرده و خرید می‌كنند، آیا ممكن است آنها هم معتاد به خرید شوند؟ پاسخ واضح است؛ خیر.

  اگر در هنگام خرید كردن خودتان را كنترل می‌كنید (نه اینكه خرید شما را كنترل كند)، به این مشكل دچار نخواهید شد. مثل تمامی رفتارهای وسواسی دیگر، اعتیاد به خرید نیز یك نظریه بحث‌برانگیز است. بسیاری از پژوهشگران شك دارند كه ولخرجی بیش از حد را بتوان اعتیاد دانست و عده‌ای دیگر با بررسی شباهت‌های این رفتار با اعتیادهای دیگر، آن را در این گروه طبقه‌بندی می‌كنند.

  نشانه‌ها و خصوصیات افراد مبتلا

   دكتر انگلس می‌گوید: درست مثل بیماران الكلی كه سعی می‌كنند شیشه‌های مشروب خود را مخفی نگه دارند، افراد معتاد به خرید نیز خریدهای‌شان را از اطرافیان‌شان مخفی می‌كنند.  معمولاً این افراد حساب‌های بانكی مخفیانه‌ای دارند تا بتوانند بدون بازجویی اطرافیان پول خرج كنند.

   معمولاً تمام درآمد آنها صرف خرید می‌شود و مرزی برای خریدن‌شان وجود ندارد.  بیماران بیش از نیاز خود خرید می‌كنند؛ مثلاً به مغازه می‌روند تا یك جفت كفش بخرند، ولی با 10 جفت كفش به خانه باز می‌گردند! بیماران مبتلا بیشتر از دو تا سه بار در سال (زمان حراج‌ فروشگاه‌ها كه معمولاً افراد بیش از نیازشان خرید می‌كنند) با این روش زندگی می‌كنند. در واقع آنها در طول سال دغدغه دیگری به جز خرید ندارند.

    بعضی از بیماران بعد از خرید دچار عذاب وجدان شده و خود را گناهكار می‌دانند؛ بنابراین گاه خریدهای خود را به فروشنده پس می‌دهند؛ ولی این روند همچنان ادامه خواهد یافت، بدون اینكه اصل مشكل حل شده باشد. خرید زیاد و پول خرج كردن‌های افراطی منجر به از دست دادن روابط می‌شود.

  دكتر «Richzeh»، مدیر مركز اعتیاد و اختلالات رفتاری بیمارستان«Proetor» معتقد است، از آنجایی كه فرد دائماً در حال خرید و در راه خانه تا فروشگاه است برای اینكه اطرافیان به او شك نكنند، مجبور است به آنها دروغ بگوید و از لحاظ عاطفی و فیزیكی از آنها دور و منزوی شود.  خرج كردن بیش از درآمد  اغلب كمد این افراد معمولاً پر از لباس‌ها و وسایلی است كه بعضی از آنها اصلاً استفاده هم نمی‌شوند.

  بیماران مرد بیشتر تمایل به خرید لوازم الكتریكی و دیسك و كتاب دارند و خانم‌ها علاقه‌مند به خرید لباس، لوازم آرایشی و صنایع دستی هستند.  به گزارش پارس ناز  پژوهش‌ها نشان می‌دهد كه سه‌چهارم بیماران در زندگی شخصی و خانوادگی خود، به علت مسائل مالی و عاطفی دچار مشكل خواهند شد.

  روش‌های درمانی

    اولین قدم، مشاوره با یك روانپزشك و استفاده از شیوه‌های رفتاردرمانی است.  دكتر «بلاك» معتقد است كه هیچ راه سریع و آسانی برای حل مشكل وجود ندارد و هرچه سریع‌تر باید رفتار شخص تغییر كند. البته این تغییر زمان‌بر است، ولی استفاده از شیوه‌های زیر می‌تواند كمك‌كننده باشد:  بعضی از بیماران به تنهایی می‌توانند مشكل‌شان را حل كنند،

  در حالی كه بعضی دیگر نیاز به فردی دارند تا در این راه به آنها كمك و امور مالی آنها را كنترل كند. مشاوره با یك مدیر مالی  ندیدن شبكه‌های تبلیغاتی تلویزیون و صفحات تبلیغات مجلات  كنار گذاشتن دسته چك و كارت‌های بانكی كه وجود آنها بیماری را وخیم‌تر می‌كند.  همراه داشتن پول كافی در زمان خرید،

  نه بیشتر از حد نیاز  هر زمان كه به فكر خرید افتادید، به پیاده‌روی رفته و یا ورزش كنید.  تنهایی خرید نروید، زیرا اگر فرد دیگری كه البته بیمار نباشد به خرید بروید، كمتر پول خرج می‌كنید.  اوقات فراغت خودتان را با كارهای دیگر پر كنید. قبل از رفتن به خرید، فهرستی تهیه كنید و هیچ چیزی مازاد بر آن نخرید.  اگر از دیدن ویترین مغازه‌ها لذت می‌برید، زمانی این كار را انجام دهید كه مغازه‌ها نیمه‌تعطیل باشند.

]]>
نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها 2016-10-16T11:35:59+01:00 2016-10-16T11:35:59+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/9 dream l نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها  گرگ ها همیشه به عنوان نماد حمله به انسان های تنها به کار برده شده اند,انسان ها خوراک های خوبی برای گرگ ها می باشند و به خاطر همین است زوزه گرگ برای ما ترسناک می باشد. در اینجا شما را با زوایایی جالب از زندگی گرگ ها به همراه تصاویری بسیار دیدنی آشنا می کنیم.تعداد توله‌های متولد شده از یک جفت گرگ، بین 4 تا 6 توله است.آیا می‌دانید که گرگ‌ها جزء نخستین حیواناتی بودند که

نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها

 • نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ ها 

  گرگ ها همیشه به عنوان نماد حمله به انسان های تنها به کار برده شده اند,انسان ها خوراک های خوبی برای گرگ ها می باشند و به خاطر همین است زوزه گرگ برای ما ترسناک می باشد. در اینجا شما را با زوایایی جالب از زندگی گرگ ها به همراه تصاویری بسیار دیدنی آشنا می کنیم.
  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاتعداد توله‌های متولد شده از یک جفت گرگ، بین 4 تا 6 توله است.
  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاآیا می‌دانید که گرگ‌ها جزء نخستین حیواناتی بودند که توسط انسان‌ها اهلی شدند؟ این امر به بیش از ده هزار سال پیش بازمی‌گردد و جزییات آن، همچنان ناشناخته است.

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هازوزه کشیدن گرگ‌ها با یکدیگر

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاپاهای خاص گرگ که به او در دویدن کمک می‌کند

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاگرگ ها پنج میلیون سلول بویایی بیشتر از انسان‌ها دارند

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاتوله گرگ چشم آبی

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاسنگین‌وزن‌ترین گرگ‌‌ها وزنی حدود 200 پوند نیز داشته‌اند

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هامدت بارداری گرگ، حدود 65 روز است

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هانیرویی که فک گرگ وارد می‌کند حدود ۱۵۰۰ psi است که دوبرابر نیروی سگ ژرمن شپرد محسوب می‌شود. این نیرو برای شکستن اغلب استخوان‌ها کافی است.

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاخطرناک‌ترین گرگ‌ها، گرگ‌های هار هستند

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاگرگهای ایالات متحده آمریکا و کانادا نسبت به سایر گرگ‌ها کمتر به انسان‌ها حمله می‌کنند

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هااز نظر گرگ‌ها، سگ‌ها موجودات خوشمزه‌ای هستند!

  نکات خواندنی درباره زندگی گرگ هاهرجا گرگ‌ها هستند، معمولا سروکله کلاغ‌ها هم پیدا می‌شود

]]>
پردازنده Truenorth، شبیه‌ساز IBM از مغز انسان 2016-10-15T13:50:14+01:00 2016-10-15T13:50:14+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/8 dream l پردازنده Truenorth، شبیه‌ساز IBM از مغز انسان پردازنده Truenorth، شبیه‌ساز IBM از مغز انسان این پردازنده همچنینی از ۲۵۶ میلیون سیناپس عصبی بهره‌ می‌برد که این رقم برای انسان برابر با ۱۵۰ تریلیون سیناپس است. شرکت IBM موفق به ساخت پردازنده‌ای شده است که از سلول‌های عصبی استفاده می‌کند با شبیه‌سازی عملکرد مغز انسان اقدام به انجام امور محاسباتی می‌نماید. به گزارش رایورز، این پردازنده که Trenorth نام دارد در خود تعداد یک‌میلیون سلول عصبی جای‌داده است که در مقایسه با ۱۰۰ میلیار

پردازنده Truenorth، شبیه‌ساز IBM از مغز انسان

 • پردازنده Truenorth، شبیه‌ساز IBM از مغز انسان

  این پردازنده همچنینی از ۲۵۶ میلیون سیناپس عصبی بهره‌ می‌برد که این رقم برای انسان برابر با ۱۵۰ تریلیون سیناپس است.

  شرکت IBM موفق به ساخت پردازنده‌ای شده است که از سلول‌های عصبی استفاده می‌کند با شبیه‌سازی عملکرد مغز انسان اقدام به انجام امور محاسباتی می‌نماید.

  به گزارش رایورز، این پردازنده که Trenorth نام دارد در خود تعداد یک‌میلیون سلول عصبی جای‌داده است که در مقایسه با ۱۰۰ میلیارد سلول عصبی موجود در مغز انسان رقم بسیار اندکی محسوب می‌شود ولی می‌تواند برای شروع فرایند شبیه‌سازی مغز بشر بسیار مفید باشد.

  این پردازنده همچنینی از ۲۵۶ میلیون سیناپس عصبی بهره‌ می‌برد که این رقم برای انسان برابر با ۱۵۰ تریلیون سیناپس است.

  این پردازنده به‌جای استفاده از روش آزمون‌وخطا از روش استدلال منطقی استفاده خواهد کرد و قرار است به‌زودی در پروژه‌های IBM مورداستفاده قرار بگیرد.

  مصرف انرژی این پردازنده نیز بسیار پایین بوده و تنها به ۷۰ میلی وات ورودی انرژی برای کارکرد خود نیاز دارد.

]]>
در اولین برخورد با کسی چگونه رفتار کنیم 2016-10-14T13:19:44+01:00 2016-10-14T13:19:44+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/7 dream l در اولین برخورد با کسی چگونه رفتار کنیم در اولین برخورد با کسی چگونه رفتار کنیم اولین برخورد         آیا می توانم به این شخص اعتماد کنم؟        آیا می توانم برای توانایی های این فرد احترام قائل شوم؟ هیچگاه تأثیر اولین برخورد را دست کم نگیرید بنا بر تحقیق کادی، ۸۰ تا ۹۰ درصد تأثیری که فرد در اولین برخورد روی طرف مقابل خود می گذارد بر اساس این دو ویژگی شکل می گیرد. شما و شخصی که ملاقات می کنید به طور ناخودآگ

در اولین برخورد با کسی چگونه رفتار کنیم

 • در اولین برخورد با کسی چگونه رفتار کنیم

  اولین برخورد

          آیا می توانم به این شخص اعتماد کنم؟
          آیا می توانم برای توانایی های این فرد احترام قائل شوم؟


  هیچگاه تأثیر اولین برخورد را دست کم نگیرید

  بنا بر تحقیق کادی، ۸۰ تا ۹۰ درصد تأثیری که فرد در اولین برخورد روی طرف مقابل خود می گذارد بر اساس این دو ویژگی شکل می گیرد. شما و شخصی که ملاقات می کنید به طور ناخودآگاه از خودتان می پرسید «آیا می توانم به نیت مثبت این فرد اعتماد کنم؟»، «آیا او فرد قابلی هست؟»

  ما اغلب تصور می کنیم توانایی های ما، مهم ترین عامل اثرگذاری در برخورد اول محسوب می شود؛ همه دوست دارند طوری رفتار کنند که این تصویر را در ذهن مخاب خود تداعی کند. اما تحقیق کادی نشان می دهد در برخورد اول، اعتماد مهم ترین عامل است. به بیان دیگر برای آنکه توانایی شما بتواند خود را نشان دهد، دیگران اول باید به شما اعتماد کنند. اگر اعتمادی در میان نباشد، دیگران توانایی شما را به عنوان نکته ای منفی در نظر خواهند گرفت. همان گونه که کادی می گوید، فرد قابل اعتمادی که توانمند هم هست موجب تحسین دیگران می شود، اما توانایی های شما تنها زمانی از یک تهدید به یک نکته ی مثبت تبدیل می شوند که میان شما و فرد مورد نظر اعتمادی به وجود آمده باشد.

  چگونه در اولین برخورد تأثیرگذارباشیم؟

  تنها چند ثانیه طول می کشد تا دیگران در اولین برخورد خود با شما در مورد قابل اعتماد بودن یا توانمندی تان تصمیم بگیرند. تحقیقات نشان می دهند تغییر دادن تأثیر اولین برخورد نیز بسیار دشوار است. به همین دلیل فشاری که در اولین مواجهه با فردی تازه بر انسان وارد می شود به شکلی قابل توجیه زیاد است.

  اگر سعی کنید از خودتان اعتماد به نفس نشان دهید، اما پیش از آن اعتمادی بین خود و طرف مقابلتان ایجاد نکرده باشید، تلاش هایتان نتیجه ی معکوس خواهند داشت. هیچ کس نمی خواهد چنین نتیجه ای عایدش شود. به قول کادی، «اگر کسی که سعی دارید بر او اثرگذار باشید به شما اعتماد نداشته باشد، چندان در این کار موفق نخواهید شد. در واقع، حتی ممکن است به شما مظنون شود، چون ممکن است دغل کار به نظر برسید».

  حالا که به اهمیت بیشتر اعتماد در برابر توانایی پی برده اید، می توانید کنترل تأثیری که در اولین برخورد روی دیگران می گذارید را در دست بگیرید. در ادامه توصیه هایی را خواهید خواند که کمک می کنند در اولین برخورد تأثیر خوبی روی مخاطب خود بگذارید.

  ۱- اجازه دهید فرد مقابلتان صحبت کند

  اجازه دهید طرف مقابلتان صحبت را آغاز کند. همیشه می توانید با پرسیدن سؤال های درست به این کار کمک کنید. در دست گرفتن بلافاصله ی یک گفتگو نشان دهنده ی سلطه جویی است و به اعتمادسازی کمکی نمی کند. اعتماد و صمیمیت زمانی به وجود می آیند که انسان ها احساس درک شدن داشته باشند و لازم است مراوده ی زیادی صورت بگیرد تا این اتفاق بیافتد.

  ۲- از زبان بدن به شیوه ای مثبت بهره بگیرید

  آگاه بودن نسبت به حالات بدن، ژست و تن صدا، و حصول اطمینان از مثبت بودن آنها، می تواند دیگران را به سمت شما جذب کند. به کارگیری لحنی مشتاق، باز کردن دست ها به جای قفل کردن آنها در هم، حفظ ارتباط چشمی، و متمایل بودن به سمت کسی که صحبت می کند، همه و همه شکل هایی از زبان مثبت بدن هستند، که می توانند تفاوت زیادی به وجود بیاورند.

  ۳- تلفن خود را کنار بگذارید

  اعتماد سازی و نگاه کردن به تلفن در آن واحد، با هم سازگاری ندارند. هیچ چیز مثل پرداختن به یک پیام متنی یا حتی نگاهی کوتاه به تلفن در میانه ی یک مکالمه باعث سرخوردگی طرف مقابل نمی شود. وقتی با کسی وارد مکالمه می شوید، تمام انرژی خود را روی آن متمرکز کنید. با سپردن تمام هوش و حواس خود به مکالمه، از آن لذت بیشتری خواهید برد و مکالمه های اثربخش تری خواهید داشت.

  ۴- برای گپ های کوتاه وقت بگذارید

  شاید کم اهمیت به نظر برسد، اما تحقیقات نشان می دهند شروع کردن جلسات با تنها ۵ دقیقه گپ کوتاه نتایج بهتری به بار می آورد. بسیاری از عوامل اعتمادساز مثل گپ های کوتاه خودمانی ممکن است نزد کسانی که هدف از این نوع گفتگو را درک نمی کنند اتلاف وقت به نظر برسند.

  ۵- گوش کردن فعالانه را تمرین کنید

  گوش کردن فعالانه به معنای آن است که به جای فکر کردن به حرف های بعدی خود، روی گفته های طرف مقابل تمرکز کنید. پرسیدن سؤال هایی هوشمندانه راه بسیار خوبی برای نشان دادن توجه شما به حرف های طرف مقابلتان است. تا وقتی از درک صحیح خود از گفته های او اطمینان حاصل نمی کنید یا از روی کنجکاوی سؤالی نمی پرسید، نباید حرف بزنید.

  فکر کردن به حرف های بعدی، حواس شما را از طرف مقابلتان پرت می کند. پریدن وسط صحبت های او نیز اینطور نشان می دهد که فکر می کنید حرف هایتان از حرف های او مهم تر است. این یعنی وقتی کسی از مشکلش می گوید، با راه حل های خود وسط گفته هایش نپرید. کمک کردن به دیگران در طبیعت انسان است، اما چیزی که خیلی از ما متوجه آن نیستیم این است که وقتی با یک راه حل یا توصیه صحبت های کس دیگری را قطع می کنیم طرف مقابل را خاموش و اعتماد او را از بین می بریم. مثل این است که عملاً به او بگویید ساکت شود.

  ۶- از قبل طرف مقابل خود را بشناسید

  همه دوست دارند ببینند چیزهایی در موردشان می دانید که دیگر لازم نیست آنها را برایتان توضیح دهند. قرار نیست چیز خاصی بدانید. حقایق ساده ای که می توان از وبسایت یا پروفایل لینکدین طرف مقابل یافت کفایت می کند. این کار برای ملاقات های برنامه ریزی نشده امکانپذیر نیست اما برای ملاقات های از پیش تعیین شده مثل مصاحبه های شغلی یا جلسه با یک مشتری بالقوه، حیاتی است. در مورد کسی که قرار است ملاقات کنید، شرکت او، چالش های اصلی آنها، و چیزهایی از این دست هرچه می توانید اطلاعات به دست بیاورید. این کار شما را قابل اعتماد تر و مسئولیت پذیر تر نشان خواهد داد.

  منبع: دیجیاتو

]]>
اینگونه کودکی با عزت نفس بالا پرورش دهید 2016-10-14T13:13:08+01:00 2016-10-14T13:13:08+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/6 dream l اینگونه کودکی با عزت نفس بالا پرورش دهید اینگونه کودکی با عزت نفس بالا پرورش دهید در تعریف عزت نفس در کودکان باید گفت: «هنگامی که کودکان هویت خود را می یابند، برای خصوصیات خود، ارزش منفی یا مثبت قائل می شوند.به‌طور کلی ارزیابی هایی که کودکان از خود دارند، عزت نفس آنان را تشکیل می دهد.» در حقیقت، عزت نفس بر موفقیت های کودک در تمام زمینه‌ها تأثیر بسیاری دارد. مثلاً کودکانی که احساس خوبی درباره توانایی های خود دارند، معمولاً بهتر از کودکانی که عزت نفس خوبی ندارند، درس می‌خوانند.

اینگونه کودکی با عزت نفس بالا پرورش دهید

 • اینگونه کودکی با عزت نفس بالا پرورش دهید

  در تعریف عزت نفس در کودکان باید گفت: «هنگامی که کودکان هویت خود را می یابند، برای خصوصیات خود، ارزش منفی یا مثبت قائل می شوند.به‌طور کلی ارزیابی هایی که کودکان از خود دارند، عزت نفس آنان را تشکیل می دهد.»

  در حقیقت، عزت نفس بر موفقیت های کودک در تمام زمینه‌ها تأثیر بسیاری دارد. مثلاً کودکانی که احساس خوبی درباره توانایی های خود دارند، معمولاً بهتر از کودکانی که عزت نفس خوبی ندارند، درس می‌خوانند.

  نکته مهم این است که والدین در میزان عزت نفس کودکان خود، تأثیر زیادی دارند.
   
  برای تقویت عزت نفس کودکان می‌توانند چند راهکار ساده به‌کار برد.

  1- رفتاری مهربان و ملایم داشته باشید و به کودکان خود محبت کنید. البته محبت شما نسبت به فرزندتان نباید بصورت سطحی ابراز شود.

  2- به احساسات و نظرات فرزندتان توجه کنید: هنگامی که به شادی یا ناراحتی کودکتان توجهی نمی‌کنید و عکس العملی نشان نمی‌دهید، در واقع احساسات او را جدی نمی‌گیرید و او را مورد بی‌توجهی قرار می‌دهید و بدین ترتیب عزت نفس کودکتان را از بین خواهید برد و اگر چنانچه فرزند شما در مورد مسأله‌ای نظری می‌دهد، به حرف‌های وی توجه کنید.

  3- به کودک خود احترام بگذارید. به این معنی که برای کودک خود ارزش قائل شوید و او را با الفاظ و صفات خوب و محترمانه صدا بزنید.

  4- هرگز سعی نکنید کودک خود را مورد تحقیر و تمسخر قرار دهید. همچنین هرگز به دیگران اجازه ندهید که کودکتان را مورد تحقیر و تمسخر قرار دهند. حتی جملاتی مانند «تو هنوز یک بچه هستی» نیز می‌تواند سبب تحقیر کودک شود.

  5- کودکتان را بیش از حد مورد حمایت قرار ندهید. اگر کودک خود را بیش از حد مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهید، ممکن است احساس کند که فردی ضعیف است. سعی کنید بیش از حد آنها را به خود وابسته نکنید.

  6- فرزندتان را با دیگران مقایسه نکنید. حتی وی را با فرزندان دیگرتان مورد مقایسه قرار ندهید. زیرا این کار، سبب می‌شود که فرزندتان عزت نفس خود را از دست بدهد.

  7- به حرف‌های کودک خود به دقت گوش کنید و به آنها جواب دهید. این رفتار نشانه احترام گذاشتن شما به فرزندتان است.
   
   
  8- از تنبیه و تهدید و خشونت فیزیکی بپرهیزید. تنبیه کردن کودک یا ضرب و شتم وی و تهدید کردن او، باعث می‌شود که کودک شما، عزت نفس خود را از دست بدهد. همچنین هرگز کودک خود را با موجودات خیالی مانند لولو نترسانید.

  9- تشویق و تحسین کردن و پاداش دادن را فراموش نکنید. سعی کنید هنگامی که کودکتان، کار خوب و شایسته‌ای انجام می‌دهد، او را مورد تشویق و تحسین قرار دهید و همچنین می‌توانید به او پاداش یا هدیه بدهید.

  10- از نصیحت بیش از حد و دستور دادن به فرزندتان خودداری کنید و هیچ گاه نظریات خویش را به کودکتان تحمیل نکنید. زیرا این موارد سبب کاهش عزت نفس فرزندتان خواهد شد.

  11- به کودکتان مسئولیت بدهید. دادن مسئولیت به کودک در صورتی که متناسب با سن و توانایی وی باشد و بتواند از عهده آن بخوبی برآید، سبب افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس او می‌شود.

  12- به توانایی‌ها و علایق فرزندان خود اهمیت دهید و در پرورش استعدادهای فرزندان کوشا باشید.

  13- نظم و انضباط را در کودک خود پرورش دهید و تحمل وی را برای مواجه شدن با ناکامی های احتمالی افزایش دهید.

  14- به سرگرمی‌ها و تفریحات مناسب کودک خود اهمیت دهید.

  15- حتماً نقاط قوت فرزندتان را به او یادآوری کنید. مثلاً اگر توانایی یا استعداد خاصی دارد، حتماً نقاط قوت و استعدادش را تحسین کنید بخصوص در جمع. هرگز نقاط ضعف فرزندتان را به شیوه ای که باعث آسیب و کاهش اعتماد به نفسش شود، بیان نکنید. سعی کنید نقاط ضعف او را بشناسید و در جهت اصلاح آن قدم بردارید.

  16- الگوی خوبی برای فرزندتان باشید. والدین برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس کودکشان باید الگوی خوبی برای او باشند.

  17- در خانه مشاجره نکنید و توجه داشته باشید که مشاجرات در خانه در روحیه کودک شما تأثیر منفی بر جای می‌گذارد و سبب تضعیف عزت نفس وی خواهد شد.

  منبع: روزنامه ایران

]]>
ویدیوی نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20 2016-10-10T05:32:44+01:00 2016-10-10T05:32:44+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/5 dream l ویدیوی نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20 ویدیوی نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20 ال جی V20 فاصله چندانی با بازار ایران ندارد و طی هفته‌های آینده شاهد عرضه رسمی آن خواهیم بود. بدون شک این محصول می‌تواند برای بسیاری از علاقه‌مندان به گوشی های هوشمند جذاب باشد؛ محصولی قدرتمند و غول پیکر که ال جی تازه‌ترین دستاوردهای خودش را با آن در معرض نمایش قرار داده است. همین قضیه دلیلی شد تا ما تصمیم بگیریم نگاهی نزدیک به این محصول قدرتمند داشته باشیم. گوشی هوشمند ال جی V20 یکی از جذاب‌ت

ویدیوی نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20

 • ویدیوی نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20

  ال جی V20 فاصله چندانی با بازار ایران ندارد و طی هفته‌های آینده شاهد عرضه رسمی آن خواهیم بود. بدون شک این محصول می‌تواند برای بسیاری از علاقه‌مندان به گوشی های هوشمند جذاب باشد؛ محصولی قدرتمند و غول پیکر که ال جی تازه‌ترین دستاوردهای خودش را با آن در معرض نمایش قرار داده است. همین قضیه دلیلی شد تا ما تصمیم بگیریم نگاهی نزدیک به این محصول قدرتمند داشته باشیم.

  گوشی هوشمند ال جی V20 یکی از جذاب‌ترین محصولات سال 2016 میلادی خواهد بود. جایی که گلکسی نوت 7 و آیفون 7 پلاس مشغول عرضه اندام هستند، اضافه شدن این فبلت قدرتمند به جمع این دو می‌تواند رقابت را بیش از پیش در بازار گوشی های صفحه بزرگ داغ کند.

  ال جی V20 از یک صفحه نمایش 5.7 اینچی با رزولوشن بسیار بالای 2K بهره می‌برد. این صفحه نمایش 72.4 درصد کل بدنه را تشکیل داده که بدون شک این میزان کاملا رضایت بخش خواهد بود. علاوه بر آن، ارائه تراکم پیکسلی بسیار بالای 513ppi نیز از دیگر مشخصه‌های بسیار خوب این گوشی هوشمند به حساب می‌آید.

  ویدیو نگاه نزدیک گجت نیوز به ال جی V20

  یک تراشه اسنپدراگون 820، پردازنده 4 هسته‌ای (2 هسته 2.15 گیگاهرتزی کریو + 2 هسته 1.6 گیگاهتزی کریو)، پردازنده گرافیکی آدرنو 530، رم 4 گیگابایتی، حافظه داخلی 32/64 گیگابایت با پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی، درگاه USB نوع C و همچنین یک باتری جداشدنی با ظرفیت 3,200 میلی‌آمپر و پشتیبانی از شارژ سریع (Quick Charge 3.0) مشخصات اصلی فبلت جدید کمپانی ال جی را تشکیل می‌دهند.

  ال جی V20 نخستین گوشی هوشمند حاوی دوربین سلفی دو حالته واید و تله فوتو

  اما یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این گوشی دوربین آن خواهد بود. ال جی در این فبلت از دو دوربین مشابه مدل جی 5 استفاده کرده است. دوربین تله فوتو از یک سنسور 16 مگاپیکسل بهره می‌برد و دوربین گسترده آن نیز به یک سنسور 8 مگاپیکسلی مجهز شده است. همچنین ال جی V20 از یک دوربین جلوی فوق‌العاده جذاب 5 مگاپیکسلی بهره می‌برد. این دوربین سلفی به صورت همزمان قادر به ارائه نمایی باز و گسترده و در عین حال نمای معمولی مطابق گوشی های دیگر بازار است. بدون شک این قابلیت ال جی V20 را به یک محصول جذاب نزد عاشقان سلفی تبدیل کرده است. در ادامه شما را دعوت به تماشای ویدیوی نگاه نزدیک به این گوشی هوشمند خواهیم کرد.

]]>
اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد 2016-10-08T14:49:59+01:00 2016-10-08T14:49:59+01:00 tag:http://jooorvajoor.mihanblog.com/post/4 dream l اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد ایرپاد‌ جدید اپل که در شایعات گذشته تصاویر آن را مشاهده کردیم، رسما توسط ساکنان کوپرتینو معرفی شد. ایرپاد جدید اپل کاملا بدون سیم بوده و تنها با محصولات اپل کار می‌کند. اپل دز ایرپاد جدید خود چیپ W1 را به همراه دو سنسور در هر گوشی به کار برده است. سنسورهای به کار رفته در ایرپاد جدید اپل می‌توانند متصل بودن هر گوش را به گوش کاربر تشخیص دهند و در صورتی

اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد

 • اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد

  ایرپاد‌ جدید اپل که در شایعات گذشته تصاویر آن را مشاهده کردیم، رسما توسط ساکنان کوپرتینو معرفی شد. ایرپاد جدید اپل کاملا بدون سیم بوده و تنها با محصولات اپل کار می‌کند. اپل دز ایرپاد جدید خود چیپ W1 را به همراه دو سنسور در هر گوشی به کار برده است. سنسورهای به کار رفته در ایرپاد جدید اپل می‌توانند متصل بودن هر گوش را به گوش کاربر تشخیص دهند و در صورتی که کاربر از آن‌ها استفاده نکند، به طور خودکار خاموش می‌شوند. دو حسگر سرعت‌سنج نیز درون این ایرپاد قرار گرفته که با ضربه زدن به آن، دستیار صوتی اپل Siri فعال می‌شود.

  همانند دیگر محصولات بی‌سیم، ایرپاد جدید اپل هم با کیف مخصوص شارژ هندزفری عرضه می‌شود. با هر بار شارژ کردن این ایرپاد، کاربر می‌تواند حدودا 5 ساعت با آن به گوش دادن موسیقی و دیگر فعالیت‌ها بپردازد و کیف تعبیه شده برای این ایرپاد، تا 24 ساعت می‌تواند باتری کاملا شاژر شده را نگه دارد.

  اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد

  برخلاف هندزفری‌های بلوتوث موجود، ایرپاد اپل نیاز به شناخته شدن توسط آیفون‌های اپل ندارد. هنگامی که هندزفری را از کیف مخصوص خود بیرون آورید، پیغامی مبنی بر وصل کردن ایرپاد به آیفون اپل بر روی نمایشگر گوشی ظاهر می‌شود. ایرپاد اپل از اتصال وای‌فای برای وصل شدن به آیفون استفاده می‌کند و تنها از نسخه‌های  iOS 10، watchOS 3 و macOS Sierra پشتیبانی می‌کند.

  اپل که قرار است ایرپاد جدید خود را اوایل آبان ماه عرضه کند قیمتی 159 دلاری را برای آن‌ها در نظر گرفته که در بازاری رقابتی نسبت به دیگر رقبا، قیمت مناسبی دارد. پس به نظر می‌آید محصول جدید اپل می‌تواند فروش موفقی را تجربه کند.

  اپل ایرپاد بی‌سیم خود را با قیمت پایه 159 دلار معرفی کرد

  لینک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=51293

]]>